اطلاعات فروشـگاه

تماس با پیشروکام

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با پیشروکام، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.امیدواریم بتوانیم آن طور که شایسته ی شما هست خدمت رسانی کنیم. جهت ارتباط با ما از راه های زیر پذیرای شما عزیزان هستیم. توجه داشته باشید که سفارش در پیشروکام فقط به صورت اینترنتی بوده و هیچ سفارشی به صورت حضوری ثبت نمی شود. در صورتی که تمایل دارید سفارش خود را به صورت حضوری تحویل بگیرید پس از ثبت سفارش آنلاین در وبسایت با بخش پشتیبانی هماهنگ نمایید.

برای پیگیری یا سوال درباره سفارش و ارسال پیام بهتر است از فرم روبرو استفاده کنید.


روزهایی که در سال جاری به دلیل تعطیلی، پیشروکام هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، به شرح زیر است:
  • ۱۳ فروردین
  • ۱۴ خرداد
  • ۱۸ شهریور (تاسوعا)
  • ۱۹ شهریور (عاشورا)
  • ۲۷ مهر (اربعین)
  • ۵ آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
  • ۲۲ بهمن
تلفن تماس و فکس: ۵۵۹۷۴۷۱۳ - ۰۲۱ ، 09192698825 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

دفتر مرکزی:

استان تهران - شهر ری - میدان هادی ساعی - خیابان شهید فدایی - کوچه معین خواه - پلاک ۱۴ - ط۲

مرکز امور مشتریان:

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش پیشروکام از طریق پست، تنها به صندوق پستی 45353-18778 ارسال نمایید.

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش پیشروکام‌ جداً، خودداری کنید

ایمیل سازمانی پیشروکام‌:info@pishrocom.ir

توجه داشته باشید که 1000940000 و 3000505 تنها شماره‌هایی است که پیشروکام از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پیشروکام، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پیشروکام است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@pishrocom.ir اطلاع دهید. همچنین 1000940000 و 3000505 ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پیشروکام را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

ارسال یک پیام

 

برای هرگونه سوال در مورد یک محصول یا سفارش

اگر یک مشکل تکنیکی در این سایت روی داد