خدمات مشتریان - تماس با ما

تماس با پیشروکام

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با پیشروکام، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.برای پیگیری یا سوال درباره سفارش و ارسال پیام بهتر است از فرم زیر استفاده کنید.

 

برای هرگونه سوال در مورد یک محصول یا سفارش

اگر یک مشکل تکنیکی در این سایت روی داد


تلفن تماس و فکس : ۵۵۹٧۴٧۱۳ - ۰۲۱ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

دفتر مرکزی:

استان تهران - شهر ری - میدان هادی ساعی- خیابان شهید فدایی-کوچه معین خواه- پلاک ۱۴

مرکز امور مشتریان:

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش پیشروکام از طریق پست، تنها به صندوق پستی 18778-45353 ارسال نمایید.

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش پیشروکام جداً، خودداری کنید

ایمیل سازمانی پیشروکام:info@pishrocom.ir

توجه داشته باشید که 100020400 تنها شماره‌هایی است که پیشروکام از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پیشروکام، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پیشروکام است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@pishrocom.ir اطلاع دهید.
همچنین 100020400، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پیشروکام را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

منو