لیست محصولات این تولید کننده جنیوس

بهترین قیمت محصولات جنیوس به همراه مشخصات کامل و خرید اینترنتی آسان

جنیوس از کمپانی های فعال و تولیدکننده لوازم جانبی الکترونیکی برای کامپیوتر و تلفن همراه زیرمجموعه شرکت Kyesystems در کشور تایوان می باشد. امروزه در سراسر جهان، نمایندگی جنیوس Genius representation با اقدام به ارائه محصولات با درجه کیفی بالا، توانسته بخش قابل توجهی از مشتریان را به خود جذب نماید. جنیوس توانسته با پیش بینی انتظارات مخاطبان و برآورده کردن نیاز آن ها طی این سال ها، مسیر موفقیت را برای خود به طور چشمگیری هموار کند و محصولات خود را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ارائه کند.

در این صفحه شما لیست قیمت محصولات جنیوس را مشاهده می نمایید. سایت پیشروکام، نمایندگی کیبورد و ماوس، هدست، وب کم، قلم نوری و اسپیکر جنیوس می باشد و خدمات خود را از طریق فروش آنلاین محصولات جنیوس ارائه می نماید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
  • جنیوس اینجاست! باور کنید ما نیز مانند شما بسیار خاطرات خوشی از این برند دوست داشتنی داریم و از اینکه دوباره آن را ملاقات می کنیم خوشحالیم و اگر این برند به دلیل سلطه ی بی امان لپ تاپ ها بر دنیای کامپیوتر از خاطرتان رفته، اجازه دهید یادآوری کنیم که جنیوس همان برندی است که بیشتر خانواده ها یک اسپیکر کوچک سفید و طوسی ساخت آن را بر میز کامپیوتر خود داشتند....

    145,000 تومان موجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف