لیست محصولات این تولید کننده پی نت

معرفی برند پی نت

شرکت «پی‌نت» (P-Net) یکی از تولیدکنندگان لوازم جانبی دیجیتال است که گستره وسیعی از تولیدات این حوزه را به خود اختصاص داده است. این شرکت در تهیه محصولاتی مانند انواع هاب‌ها، خنک‌کننده‌های سی‌پی‌یو، انواع شارژها، دوربین‌های تحت شبکه، قطعات جانبی موبایل، کابل‌های صوتی و تصویری، مبدل‌ها و قاب‌های اکسترنال فعال است. دسته بازی، کارت‌خوان و دانگل‌های این شرکت ازجمله محصولات پرفروش پی‌نت در سراسر جهان هستند. این شرکت چینی با تکیه بر قیمت نسبتاً پایین محصولات خود، شبکه فروش گسترده‌ای را در سراسر جهان و به‌خصوص آسیا و خاورمیانه به وجود آورده است. تمرکز و شعار اصلی این شرکت کاهش قیمت‌هاست تا همه کاربران بتوانند از این محصولات استفاده کنند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • کابل شبکه  پچ کورد CAT5E پی- نت  یک کابل شبکه با طول 10 متر است که توسط آن می توانید تجهیزات تحت شبکه را به یکدیگر متصل کنید. به عنوان مثال برای اتصال یک مودم به کامپیوتر یا لپ تاپ و یا اتصال تلفن و مودم به یک دیگر به یک کابل شبکه نیاز دارید.

  49,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شبکه  پچ کورد CAT5E پی- نت  یک کابل شبکه با طول 25 متر است که توسط آن می توانید تجهیزات تحت شبکه را به یکدیگر متصل کنید. به عنوان مثال برای اتصال یک مودم به کامپیوتر یا لپ تاپ و یا اتصال تلفن و مودم به یک دیگر به یک کابل شبکه نیاز دارید.

  119,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شبکه  پچ کورد CAT5E پی- نت  یک کابل شبکه با طول 5 متر است که توسط آن می توانید تجهیزات تحت شبکه را به یکدیگر متصل کنید. به عنوان مثال برای اتصال یک مودم به کامپیوتر یا لپ تاپ و یا اتصال تلفن و مودم به یک دیگر به یک کابل شبکه نیاز دارید.

  33,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف