لیست محصولات این تولید کننده پرستاشاپ

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • یکی از بزرگترین مشکلات ثبت سفارش و پرداخت های فروشگاه های پرستاشاپی مشکل در پرداخت چند صفحه ای ان می باشد که مشتری باید 5 مرحله طولانی رو طی کند تا به مرحله پرداخت و ثبت سفارش برسد ،تمامی این موارد با ماژول پرداخت تک صفحه ای و سفارشی سازی فیلد های آن قابل حل هستند که مدیر فروشگاه میتواند فیلد های دلخواه را تعریف و یا سایر فیلد ها را غیر فعال کند با...

  125,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کپچا(CAPTCHA)، که معادل«آزمون همگانی کاملاً خودکارشده تورینگ برای مجزا کردن انسان و رایانه» است، یک سامانه امنیتی و روند ارزیابی است که برای جلوگیری از حملات مخرب ربات‌های اینترنتی به‌کار می‌رود. این روند می‌تواند مشخص کند که مراجعه کنندگان به یک وب‌گاه یا سایر خدمات آنلاین انسان یا کامپیوتر هستند. 

  دانلود رایگان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با ماژول ماژول افزایش سرعت پرستاشاپ و بهینه سازی تصاویر و دیتابیس به راحتی دیتابیس ، تصاویر و پیکربندی فروشگاه خود را بهینه سازی کنید و به راحت سرعت بخش کاربری فروشگاه خود را افزایش دهید و با اینکار فضای دیسک یا میزبانی خود را افزایش دهید . آیا سرعت فروشگاه شما کند است؟ نمی‌دانید که باید چه کاری انجام دهید؟ این ماژول راه‌حل این مشکل است. با این افزونه‌ی...

  دانلود رایگان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با ماژول رایگان برچسب قیمت پرستاشاپ می‌تونید از قیمتهای خاصی که در قیمت‌گذاری محصولات کاربرد ندارند برای نمایش عبارت دلخواهتان به جای قیمت محصول استفاده کنید. این نسخه کاملا بهسازی شده و سازگار با پرستاشاپ 1.6 و 1.7 می باشد و بدون کوچکترین باگی است.

  دانلود رایگان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • The most advanced responsive mega menu Prestashop module.  By using Drag&Drop builder you can easily create horizontal or/and vertical dropdown navigation, and responsive mobile menu.

  97,500 تومان 150,000 تومان 35% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اگر می خواهید به افزایش سئوی سایت پرستاشاپی خود کمک شایانی نمائید یکی از برترین ماژول های دنیا از طرف نیوزپاور به صورت کاملا رایگان در خدمت شماست.

  دانلود رایگان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف